آموزش ساخت سایت یا وبلاگ رایگان وردپرس در وبیلیون

روند ایجاد سایت یا وبلاگ وردپرسی در وبیلیون تفاوتی با هم ندارد . ابتدا از طریق این لینک فرم ثبت نام را پرکنید . توجه کنید که حتما از ایمیل معتبر استفاده کنید زیرا در صورت وارد کردن ایمیل نامعتبر امکان فعال سازی حساب کاربری و در نتیجه فعالیت در وبیلیون برای شما وجود نخواهد داشت .

اگر در انتهای فرم گزینه ایجاد سایت جدید را انتخاب کنید ، در صفحه بعد فرمی نمایش داده می شود که اطلاعات سایت جدیدی که می خواهید بسازید را باید در آن وارد کنید . اگر قبلا در وبیلیون عضو شده اید در صورت ورود به سایت و رفتن به لینک ثبت نام مستقیما این فرم را مشاهده خواهید کرد و فرم ثبت نام در وبیلیون نمایش داده نمی شود .

ساخت سایت وردپرس
ساخت سایت وردپرس

گزینه های ضروری :

  • دامنه سایت : این گزینه باید با حروف انگلیسی و اعداد باشد و در واقع آدرس وبلاگ شما می باشد . توجه داشته باشید که این گزینه بعدا قابل تغییر نیست پس حتما با دقت انتخاب کنید . بعنوان مثال اگر شما iran را وارد کنید آدرس وبلاگ وردپرسی شما بصورت iran.webilion.ir خواهد بود .
  • عنوان سایت : این گزینه بیانگر موضوع و نام وبلاگ شماست . مثال : آموزشگاه وبیلیون . این گزینه بعدا قابل تغییر است .
  • زبان سایت : این گزینه بیانگر زبان سایت و محیط مدیریتی شماست . در صورت انتخاب فارسی سایت شما راست چین و در صورت انتخاب انگلیسی سایت شما چپ چین خواهد بود . این گزینه نیز بعدا قابل تغییر است .
  • حریم خصوصی : در صورتی که میخواهید موتور های جستجو مانند گوگل سایت شما را ببینند و در نتایج خود نشان دهند گزینه بله را انتخاب کنید و اگر می خواهد موتور های جستجو سایت شما را نادیده بگیرند گزینه خیر را انتخاب کنید .
  • دسته بندی سایت : شما امکان انتخاب سه دسته بندی برای سایت خود دارید ولی انتخاب حداقل یک دسته بندی اجباری است . مثال خبری،ورزشی
  • توضیح در مورد سایت : این گزینه اختیاری است . می توانید توضیح مختصری در مورد سایت خود و اهداف آن وارد کنید .

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *